مالتی مدیا ام وی ام 315

***فیلم بررسی و جعبه گشایی این محصول***

خودروی چینی  ام وی ام  315 با توجه به قیمت مناسبی که دربازار دارد توانسته است مشتریان جوان خود را پیدا کند . اکثر کسانی که از ظاهر قدیمی 206 خسته شده اند به این خودرو روی اورده اند . اما یکی از مشکلات که خریداران بعد از خرید خودروی خود مواجه می شوند عدم نبود امکانات سرگرمی مناسب داخل خودرو از جمله یک سیستم مالتی مدیا مناسب و فابریک خودروی  ام وی ام 315 است .

امروز قصد داریم برای اواین بار مانتیور اصلی و فابریکی خودرام وی ام 315 را معرفی کنیم . دستگاه پخش قدرتمند مانیتور ام وی ام  توسط شرکت (Pixel Pro)

در رنگ مشکی مات ، مخصوص خودروی 315 تولید شده است . صفحه نمایش دستگاه یک مانیتور لمسی 8 اینچ از نوع TFT

است، که در قسمت داخل داشبورد قرار گرفته و جزئی از آن می شود تا زیبایی دوچندانی به داشبورد بدهد. سیستم از نظر فنی دارای پردازنده 1 گیگا هرتز و رم 512 مگابایت می باشد که سرعت عمل خوبی را به دستگاه می دهد. این پخش کننده با سیستم عامل ویندوز CE کار می کند.

وجود رابطه کاربری زیبا و ساده در دستگاه مانتیور فابریک ام وی ام 315 باعث شده کار کردن با منو ها و تنظیمات دستگاه برای افزاد ساده باشد بطوری که مانند دیگر برندهای یازار از تنظیمات پیچیده و خسته کننده بهره نبرده است . در اصل برند پیکسل اساس کار خود را در تولیداتش استفاده از قطعات با کیفیت و کاربری ساده و آسان از محصولاتش را ، قرار داده است .

بطوری که هر فرد عادی بتواند با محیط دستگاه و منوهای آن ارتباط برقرار کند .

از نکات قوت دستگاه نیز می توان اشاره به داشتن،  رادیو یا قابلیت RDS  دانست.  این امکان این قابیلت را به شما می دهد که در حین روشن کردن رادیو دستگاه نام برنامه پخش شده از موج رادیویی نیز نمایش می دهد . برای مثال وقتی شما رادیو را در موج FM  تنظیم می کنید و در ردیف کانال 900 MHZ بروی  صفحه نمایشگر برنامه رادیو ایران را نمایش می دهد که در حال پخش خبر است .

از دیگر مشخصات فنی دیگر دستگاه مانیتور فابریک ام وی ام 315  مجهز بودن به دستگاه خنک کننده یا فن ، درایور نوری ساخت شرکت ژاپنی هیتاچی  ، مجهز به سیستم نویگیشن یا GPS  مطابق با اخرین  تغییرات صورت گرفته روی نقشه ایران با قابلیت آپدیت نقشه ها از طریق میکرو رم ، پشتیبانی از تمامی فرمت های صوتی و تصویری  تنها نمونه ایی از امکانات فراوان دستگاه پخش تصویری ام وی ام 315 فابریکی است .